Lady Gaga je nejkreativnější v hedvábném spodním prádle

  • Lady Gaga je nejkreativnější v hedvábném spodním prádle
    • 26.11.2010
    • Tisk

    Excenrická zpěvačka prý instruovala své asistenty, aby vyhodili všechny její staré podprsenky…

    Sdílejte článek:

Excenrická zpěvačka prý instruovala své asistenty, aby vyhodili všechny její staré podprsenky a kalhotky, protože věří, že pokud na jejím těle spočívá kvalitnější látka, pomáhá jí to vybudit v sobě větší kreativitu.

Zdroj blízký Lady Gaga prohlásil: „Ten pocit miluje! Požaduje, aby také každý kus ložního prádla byl vyroben ze stoprocentního hedvábí. Polyester, bavlna, lycra… to všechno je teď zakázané.“

Lady Gaga skutečně věří, že čisté hedvábí pomůže její kreativitě. Když se bude cítit pohodlně a její pokožka bude moci dostatečně dýchat, umožní jí to plně se soustředit na hudbu. Zpěvačka tak prý za kompletní výměnu prádla neváhala jednorázově utratit sedm tisíc dolarů.

Už zmíněný nejmenovaný zdroj pro magazín Now dodal: „Svůj nově objevený fetiš bere Lady Gaga velice vážně a přivádí tak své asistenty k šílenství.“

Lady Gaga – Telephone

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.