No Name vydají dlouho očekávané DVD z pražské Tesla Arény

Zaznamenaný koncert se uskutečnil v rámci “V rovnovahe tour“ ještě koncem roku 2008 a samotná myšlenka natočit DVD přišla z České televize. Teď budou mít konečně fanoušci No Name možnost posoudit výsledek.

”Jednoho dne mi zatelefonoval sám hudební šéf a dramaturg ČT Radim Smetana s otázkou, zda bychom nechtěli natočit DVD,” vzpomíná leader kapely No Name Igor Timko. ”Taková nabídka se neodmítá! Projekt dostal zelenou i díky cyklu ČT-LIVE a pocit, že na váš koncert naběhne 50 televizáků a přenosové vozy, je natolik lichotivý, že někdo z kapely v průběhu zkoušky prohlásil, že teď už můžeme v klidu umřít,” dodává s úsměvem Timko.

DVD vyjde 6. prosince. Zachycuje autentickou a neopakovatelnou atmosféru koncertu z Prahy, který byl vyvrcholením měsíčního slovensko-českého turné, jež proběhlo při příležitosti oslavy první dekády existence No Name v profi branži.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.