Wanastovi Vjecy jsou zpět a chystají novou desku | ABradio.cz

Wanastovi Vjecy jsou zpět a chystají novou desku

  • Wanastovi Vjecy jsou zpět a chystají novou desku
    • 25.11.2010
    • Tisk

    Po odchodu P.B.CH. z Wanastovek, se objevily v médiích spekulace o tom, že kapela definitvně..

    Sdílejte článek:

Po odchodu P.B.CH. z Wanastovek, se objevily v médiích spekulace o tom, že kapela definitvně končí. Ale je to právě naopak! V posledním desetiletí byla vnímána spíše jako občasný projekt Roberta Kodyma a P.B.CH. Koncertování a vydávání desk bylo jen sporadické, což se teď změní…

Právoplatnými členy základní sestavy Wanastových Vjecí jsou bubeník Štěpán Smetáček a baskytarista Radek Havlíček, kteří už ve skupině působili během její zlaté éry v devadesátých letech. Uznávaní hudebníci tak spolu se stabilním kytaristou Tomášem Varteckým doplní ve formaci zákládajícího lídra projektu Roberta Kodyma.

Kapela naváže na tuto koncertní dobu a s ohledem na počet natočených CD a úspěšných písniček z těchto alb, mají Wanastovky opravdu co nabídnout i v dnešní době. ..

Skupina Wanastovi Vjecy už přes rok pracuje na novém CD, které by mělo vyjít na podzim 2011. Už v létě by mělo být možné kapelu vidět také na koncertních a festivalových pódiích.

Wanastovi Vjecy – Lži, sex a prachy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.