Pro velký zájem Lucie Bílá v Praze přidá další koncert | ABradio.cz

Pro velký zájem Lucie Bílá v Praze přidá další koncert

  • Pro velký zájem Lucie Bílá v Praze přidá další koncert Fotogalerie (3)
    • 25.11.2010
    • Tisk

    Vánoční vystoupení Lucie Bílé ve Státní opeře Praha je už přes dva týdny beznadějně vyprodané…

    Sdílejte článek:

Vánoční vystoupení Lucie Bílé ve Státní opeře Praha je už přes dva týdny beznadějně vyprodané. Proto naše nejpopulárnější zpěvačka pro velký zájem přidává ještě jeden koncert. Ten se odehraje ve stejný den (13. prosince) na stejném místě, a to už v 17 hodin.

Oproti ostatním koncertům turné Bílé Vánoce se ve Státní opeře k doprovodné kapele Petra Maláska rozšířené navíc o smíšený vokální sbor připojí ještě Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou.

Repertoár celého turné vychází hlavně z nového alba Lucie Bílé Bílé Vánoce, které vyšlo začátkem listopadu. Jedná se o její první samostatné album s vánočními melodiemi.

Zpěvačka pro ně společně s klavíristou, kapelníkem a hudebním producentem Petrem Maláskem vybrala písně, jež patří mezi celosvětově nejúspěšnější. Přidali podobně proslulé české skladby a objevili několik překvapení. Vynikající instrumentalisty ve studiu doplnil Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou, přidal se i Český chlapecký sbor Boni Pueri, řízený Pavlem Horákem.

Záštitu nad celým projektem převzal arcibiskup pražský Mons. Dominik Duka. Část výtěžku bude věnována na charitativní účely. Ceny vstupenek se pohybují v relaci od Kč 290,– do Kč 790,–.

www.bonart.cz/vanoce

www.bohemiaticket.cz

Lucie Bílá, Arakain – Zimní královna

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.