Na skvělé Harlem Gospel Choir zbývají poslední vstupenky

  • Na skvělé Harlem Gospel Choir zbývají poslední vstupenky
    • 24.11.2010
    • Tisk

    Harlem Gospel Choir v posledních dnech vystoupil ve Zlíně a v Brně. Ze zbývajících zastávek…

    Sdílejte článek:

Harlem Gospel Choir v posledních dnech vystoupil ve Zlíně a v Brně. Ze zbývajících zastávek jsou k dispozici vstupenky už jen na koncert v Pardubicích a posledních pár jich zbývá také na páteční pražské vystoupení.

Turné pod názvem Songs of Praise 2010 slibuje gospely a tradicionály. Nejslavnější a nejúspěšnější gospelový sbor světa Harlem Gospel Choir dorazil už popáté do České republiky. Kromě standardních zastávek z předchozích let se letos nově představí v Praze na exkluzivním dvoukoncertě v kostele Šimona a Judy. Vrátil se také po roční přestávce do Zlína. V Brně tentokrát vystoupil v katedrále sv. Petra a Pavla, v Plzni pro změnu v nádherné Měšťanské besedě.

Harlem Gospel Choir šíří lásku a radost po celém světě. Jedněmi z největších fanoušků jsou bezesporu ti čeští. Samotní členové sboru se k nám vždy velmi těší a je pro ně podle jejich slov velkou poctou moci vystoupit před publikem, které je tak miluje a fandí jim, a se kterým je každý koncert opravdovou společnou radostí.

Sbor Harlem Gospel Choir pravidelně koncertuje na Novém Zélandu a v Austrálii. Letos se také ještě vrátí do Číny, zavítá do Thajska i Bulharska. Jeho koncertní kalendář je plný do konce roku 2011.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.