Dnes večer patří Palác Akropolis kapele Sunflower Caravan

  • Dnes večer patří Palác Akropolis kapele Sunflower Caravan Fotogalerie (8)
    • 23.11.2010
    • Tisk

    Sunflower Caravan dnes v pražském Paláci Akropolis pokřtí desku „A Little Bit More“. Během…

    Sdílejte článek:

Sunflower Caravan dnes v pražském Paláci Akropolis pokřtí desku „A Little Bit More“. Během večera zazní nové zpívané songy z desky a k tomu také něco navíc – přesně v duchu názvu nového CD.

Sunflower Caravan říkají: „Kdo si poslechne naši novou desku, zjistí, že jsme to pořád my, ale jsme o kousek dál. Nejvýraznějším posunem oproti minulým nahrávkám, je Andyho zpěv, který používáme víceméně jako další nástroj. Celkově jsme tomu dali o trochu víc, a proto se taky deska jmenuje A Little Bit More.“

Sunflower Caravan za sebou mají celou řadu výrazných momentů. Nejnověji k nim patří vítězství v soutěži Český tučňák v kategorii Mladá hudba nebo hraní ve vyprodaném velkém sále Lucerny v Praze před legendárními Collegium Musicum.

Už dnes máte možnost poslechnout si posun kapely od silných instrumentálek k hitům se zpěvem. Ve 20 hodin odstartuje speciální set – bez předkapely. Pozici váženého hosta zaujme Justin Lavash, který pomáhal kapele s texty na novou desku a spolu s triem zahraje několik skladeb. Show dotvoří extra video projekce od VJ Martina.

Během večera bude navíc rozdáno několik nových CD. Prodávat se budou za exkluzivní cenu Kč 150,–. Připraven je i nový merchendise za speciální ceny a po koncertě pokračuje after party s DJ Mardošou z Tata Bojs.

Sunflower Caravan – What Is Happiness? (feat. Jens Andersson)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.