Spice Girls by mohly zahájit olympijské hry v Londýně | ABradio.cz

Spice Girls by mohly zahájit olympijské hry v Londýně

  • Spice Girls by mohly zahájit olympijské hry v Londýně Fotogalerie (20)
    • 15.11.2010
    • Tisk

    Členka bývalé dívčí kapely Spice Girls Mel C si přeje, aby se pětice znovu sešla k jedinému…

    Sdílejte článek:

Členka bývalé dívčí kapely Spice Girls Mel C si přeje, aby se pětice znovu sešla k jedinému společnému vystoupení v roce 2012. Mělo by jít o vystoupení při zahajovacím ceremoniálu olympiády v Londýně.

Šestatřicetiletá zpěvačka by chtěla, aby se formace Spice Girls, kterou dále tvořily Victoria Beckham, Geri Halliwell, Mel B a Emma Bunton, dala dohromady při této speciální příležitosti, kde by podle ní mohla zaujmout velmi široké publikum.

Mel C se vyjádřila: „Pokud by mě někdo o takové vystoupení požádal, neváhala bych. Myslím, že bychom musely s holkama projednat, jak by vypadala naše pódiová show. Zřejmě by musela být umírněnější než kdysi.“

Stejně jako vystoupení na olympijských hrách, si Mel C přeje, aby byl v roce 2012 ralizován muzikál s písničkami Spice Girls. Ten by ale neměl popisovat životní příběhy a kariéru její ani jejích kolegyň z dívčí skupiny.

Spice Girls se rozpadly v roce 2001, dva roky poté, co formaci opustila Geri Halliwell.

V roce 2007 se pak objevily informace o možném reunionu. Ten se také stal skutečností. Po necelém roce se ale cesty pěti zpěvaček opět rozešly.

Mel C – I Turn To You

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.