Nicole Richie a Joel Madden z Good Charlotte chystají svatbu

Herečka Nicole Richie a Joel Madden z kapely Good Charlotte, kteří se letos v lednu zasnoubili a mají spolu už dvě děti (téměř dvouletou dceru Harlow a 14timěsíčního syna Sparrowa) se zřejmě chystají do toho praštit. Měli by se vzít v prvním prosincovém týdnu.

Neznámý zdroj řekl severu X17online: „Slyšel jsem rozhovor Nicole RichieChristinou Aguilerou, které Nicole s nadšením vykládala o blížící se svatbě. Řekla: ‚Už jen 29 dní.‘“

Mladý pár má prý se svatbou spoustu práce a to i proto, že na svatbě nechce bulvár. Snová tak plány, jak odvézt jeho pozornost a s největší pravděpodobností skutečná svatba proběhne na jiném místě, než jaké bude paparazziům známo.

Už zmíněná Christina Aguilera by měla v průběhu velkého dne jedné ze svých nejlepších přítelkyň vystoupit. Sama Aguilera je přitom právě v rozvodovém řízení s manželem Jordanem Bratmanem. Jiný, jak jinak než nejmenovaný zdroj, prozradil serveru E! Online, že zpěvačka byla nedávno viděna, kterak opouští jistý klub ruku v ruce s producentem filmu „Burlesque“, ke kterému nazpívala soundtrack.

Good Charlotte – I Just Wanna Live

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.