Nejen ženy trpí závislostí na plastikách: měl ji i popový král

  • Nejen ženy trpí závislostí na plastikách: měl ji i popový král
    • 09.11.2010
    • Tisk

    Články o Michaelu Jacksonovi stále plní stránky časopisů a novin. O popovém králi se také…

    Sdílejte článek:

Články o Michaelu Jacksonovi stále plní stránky časopisů a novin. O popovém králi se také pořád mluví v rádiích i v televizním vysílání. Matka Michaela Jacksona Katherine ve slavné talkshow Oprah Winfreyové prohlásila, že její syn byl svým způsobem závislý na plastických operacích.

K neustálým změnám vzhledu prý Michaela Jacksona přiměl pocit z dětství, kdy si připadal ošklivý.

„Jednoho dne ho napadlo, že by si nechal udělat nos,“ popsala Jacksonová, jak se její loni zesnulý syn poprvé vydal za plastickým chirurgem. Později prý v úpravách svého vzhledu pokračoval tak dlouho, až jeho nos „začal vypadat jako párátko“. Jacksonová nakonec synova plastického chirurga sama navštívila a požádala ho, aby příště jen předstíral, že nějakou operaci udělal.

Jacksonova matka také přiznala, že se stále ještě učí, jak se vypořádat se smrtí svého syna. Michael Jackson zemřel loni v červnu na předávkování silným anestetikem, které mu podal jeho lékař. Králi popu bylo 50 let.

Zpěvákova matka dostala do péče všechny tři jeho děti a snaží se jim umožnit co nejnormálnější život. Dvě děti už skončily s domácí výukou a začaly chodit do soukromé školy, nejmladšího syna totéž čeká příští školní rok. Jacksonová v pořadu Winfreyové také řekla, že nenutí děti, aby na veřejnosti nosily závoje zakrývající tvář. Michael Jackson na tom trval, aby jeho dva syny a dceru nikdo nemohl poznat.

Rozhovoru s Oprah Winfreyovou se účastnili také Jacksonův starší syn Prince a dcera Paris. Vzpomínali na zpěváka. „Myslím, že nikdo nerozumí tomu, jak dobrým otcem byl,“ řekla dvanáctiletá Paris.

Michael Jackson – Billie Jean

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.