Tricky si jako svůj pražský support zvolil kapelu The Ritchie Success | ABradio.cz

Tricky si jako svůj pražský support zvolil kapelu The Ritchie Success

  • Tricky si jako svůj pražský support zvolil kapelu The Ritchie Success Fotogalerie (15)
    • 08.11.2010
    • Tisk

    Kapelu The Ritchie Success založili v roce 2006 kytaristé Martin Kontra a Martin Růžička.

    Sdílejte článek:

Kapelu The Ritchie Success založili v roce 2006 kytaristé Martin Kontra a Martin Růžička. Do sestavy se postupně přidali bubeník a výtvarník Jan Kotík, filmař a klávesista Benjamin Tuček a herec Phillipp Schenker.

Teprve jeho performerské schopnosti a skandovaný zpěv v rodné němčině ideálně doplnily celkový zvuk, zahrnující mimo jiné vlivy diska 80. let, psychedelie, trip hopu, punku nebo industriální scény. Temná pulsující hudba TRS okouzluje monotónní naléhavostí, ale v hypnotických rytmech prosvítají i nečekaně průzračné melodie. V roce 2007 odehráli TRS společné koncerty mimo jiné s Moimir Papalescu and The Nihilists nebo s bandem Micka Harveye, v roce 2008 hráli například se Savage Republic, The Gallon Drunk nebo Kill The Dandies. Po smrti Jana Kotíka v prosinci 2007 skupina kromě koncertování pracovala na úpravách debutového alba, které vyšlo pod názvem Chloroform v roce 2009. V roce 2010 začali TRS pracovat na novém repertoáru. Živě můžete kapelu The Ritchie Success vidět jako support pražského vystoupení britského mága trip-hopu Trickyho.

Tricky a jeho pódiová kapela zahrají skladby z nového alba Mixed Race 8.listopadu v Lucerna Music Baru, The Ritchie Succes mu svým vystoupením připraví půdu.

Klub bude otevřen od 20:00.

Vstupenky za 550,– Kč + poplatky budou v prodeji od 21.září v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Více info na:

www.myspace.com/trickola

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.