Skupina WANASTOWI VJECY vzkazuje: rozhodně nekončíme! | ABradio.cz

Skupina WANASTOWI VJECY vzkazuje: rozhodně nekončíme!

  • Skupina WANASTOWI VJECY vzkazuje: rozhodně nekončíme! Fotogalerie (3)
    • 06.11.2010
    • Tisk

    Po odchodu P.B.CH. z Wanastovek, se objevily v médiích spekulace o ukončení činnosti kapely.

    Sdílejte článek:

Po odchodu P.B.CH. z Wanastovek, se objevily v médiích spekulace o ukončení činnosti kapely. Ovšem dle oficiálního prohlášení managementu skupiny tomu tak rozhodně není!

Management se vyjádřil tak, že ačkoli byla kapela v posledním desetiletí vnímána spíše jako občasný projekt Roberta Kodyma a P.B.CH. Koncertování a vydávání alb bylo v posledních letech jen sporadické, a to se teď změní!

Dále dodali, že Robert Kodym  spolu se staronovými členy, kteří v této sestavě působili ve zlaté éře Wanastových Vjecí v devadesátých letech, naváže na tuto koncertní dobu, a s ohledem na počet natočených CD a úspěšných písniček z těchto alb, mají Wanastovky opravdu co nabídnout! A nejen to…

  Skupina Wanastowi Vjecy už přes rok pracuje na novém CD, které by mělo spatřit světlo světa v příštím roce 2011!

Takže ti, kteří se považují za fanoušky Wanastových Vjecí, nebo jen mají rádi jejich muziku, mají tím pádem mnohem větší šanci se s touto kultovní kapelou v následujících letech potkat na koncertních a festivalových pódiích!

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.