Sunflower Caravan jsou na turné, dokončili desku a natáčejí klip | ABradio.cz

Sunflower Caravan jsou na turné, dokončili desku a natáčejí klip

Kapela Sunflower Caravan začala koncertovat v klubech po celé České republice. Turné, na kterém představí novou desku (vždy trochu s něčím navíc), začalo 7. října v Olomouci.

Trio muzikantů, které se za léta společného působení sehrálo na místní poměry nevídaně, k desce říká: „Kdo si poslechne naši novou desku, zjistí, že jsme to pořád my, ale jsme o kousek dál. Nejvýraznějším posunem oproti minulé desce je Andyho zpěv, který používáme víceméně jako další nástroj. Celkově jsme tomu dali o trochu víc, a proto se taky deska jmenuje A Little Bit More.“

Kapela má za sebou celou řadu výrazných momentů, nejnověji vítězství v soutěži Český tučňák v kategorii Mladá hudba nebo hraní ve vyprodaném velkém sále Lucerny v Praze před legendárními Collegium Musicum. Svou desku nazvanou A Little Bit More slavnostně pokřtí 23. listopadu v Praze v Paláci Akropolis.

Předtím zahrají Sunflower Caravan například v Ostravě nebo v Českých Budějovicích, kde v klubu Velbloud proběhne opět speciální zdvojené vystoupení – tedy koncerty dva dny po sobě. Kompletní tour plán je k nalezení na: www.facebook.com/…lowercaravan, nebo na bandzone.cz/sun­flowercaravan.

Sunflower Caravan také zahrají mimo své turné na Předvánočním Rock Festu v pražském klubu Matrix. A konečně, pro fanoušky je tu ještě jedno „a little bit more“: v tuto chvíli probíhá příprava klipu k singlu Get High – režie se ujal Jan Krofta.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.