The Inspector Cluzo udělí Praze lekci francouzského šarmu | ABradio.cz

The Inspector Cluzo udělí Praze lekci francouzského šarmu

  • The Inspector Cluzo udělí Praze lekci francouzského šarmu Fotogalerie (17)
    • 06.11.2010
    • Tisk

    Místo půvabných francouzských frází oprašte před koncertem živelného dua The Inspector…

    Sdílejte článek:

Místo půvabných francouzských frází oprašte před koncertem živelného dua The Inspector Cluzo nefalšovaný anglický argot. To aby vám neuniklo, o čem bude na pódiu řeč.

Bubeník Phil a kytarista a zpěvák v jedné osobě Malcolm si totiž v nejmenším neberou servítky a je jen dobře, že většina jejich koncertu proběhne po 22té hodině. „Rock nemůže být mainstream, potřebuje být vulgární. Musí být potížista. Není to marketing. Vůči něčemu se vymezuje, my jsme proti konzumní společnosti. A jsme pyšní na to, že hrajeme hodně nahlas a dělá nám radost, že to lidi ruší,“ svěřili se Malcolm s Philem jednomu japonskému serveru se svou neotřelou filosofií. Jak hlasití umí být, předvedou The Inspector Cluzo již 17. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Úloha dostat publikum do varu připadla japonské garáž-rockové kapele Detroit 7, která si své schopnosti prověřila už dříve při předskakování kapelám jako Manic Street Preachers, Reef nebo i domácí Vypsané Fixe.

Koncert uprostřed podzimu připomene i letní atmosféru festivalu Rock for People, kde The Inspector Cluzo podvakrát exceloval. Francouzská dvojice, která svou nakopnutou směsici rock’n‘rollu s čerstvým funkovým groovem nazývá fuck’n’roll (a na koncertě záhy pochopíte proč), svou energií zadupe do země kdejakou početnější partu. Kromě fantastického hudebního zážitku přináší i cenné poučení, že kvalita vůbec nesouvisí s kvantitou. To koneckonců potvrzuje i na první pohled křehká tokijská trojice. Charismatická zpěvačka a kytaristka Tomomi Nabana, bubenice Miyoko Yamaguchi doprovázené baskytaristou Nobuakim Kotajim, dokáží na pódiu rozpoutat pořádnou hudební smršť.

Vstupenky jsou v předprodejích na http://www.ticketsforpeople.cz v ceně 250 Kč, na místě za 300 Kč. Vše další na www.rockforpeople.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.