Jay-Z chce být prezidentem s Beyonce v roli první dámy | ABradio.cz

Jay-Z chce být prezidentem s Beyonce v roli první dámy

  • Jay-Z chce být prezidentem s Beyonce v roli první dámy Fotogalerie (3)
    • 04.11.2010
    • Tisk

    Rapper Jay-Z se domnívá, že jakožto prezident Spojených států amerických s první dámou…

    Sdílejte článek:

Rapper Jay-Z se domnívá, že jakožto prezident Spojených států amerických s první dámou Beyonce po boku, by mohl dosáhnout přínosných změn v této velké zemi. Na druhou stranu ale neočekává, že by se mohl stát nejvlivnějším mužem USA v nejbližších letech.

„Dejte mi šanci! Možná budu prezidentem za devět let,“ prohlásil Jay-Z.

Přestože by rád vstoupil do politiky, Jay-Z prý není nespokojen se současným prezidentem Barackem Obamou, jehož strana zaznamenala ve střednědobých volbách ve Státech velký pokles příznivců.

Ve vysílání BBC Newsbeat se Jay-Z nechal slyšet: „Pokud chceme někoho soudit, musíme nejprve zvážit, co převzal po předchozí vládě. Obama "zdědil“ nejhorší ekonomiku, válku, prostě hodně špatné údobí americké historie. Nemůžeme si myslet, že to všechno okamžitě napraví, chci říct, přece si nemyslíme, že je bůh, nebo ano? Je to normální smrtelník. Potřebuje čas, aby dokázal něco změnit."

Jay-Z měl příležitost se s prezidentem Obamou setkat a také povečeřel s bývalým prezidentem Billem Clintonem.

Hip-hoppera prý překvapilo, že tito politici vůbec vědí, kdo je: „Je to neuvěřitelné… vyrůstal jsem v té nejhorší čtvrti v New Yorku. Byli jsme děti, které politici ignorovali. Nezajímali jsme je a v dospělosti jsme pak nechodili k volbám. Byli jsme přesvědčení, že náš hlas stejně nic nezmění. Takže pro mě bylo setkání s Obamou stejně jako večeře s Clintonem nečím neskutečným, protože pocházím z jiného světa. Ignorovali nás politici a vlastně nás ignorovala celá Amerika,“ vysvětlil Jay-Z.

Jay-Z & Alicia Keys – Empire State of Mind

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.