Už dnes vychází kolekce hitů skladatele Karla Svobody | ABradio.cz

Už dnes vychází kolekce hitů skladatele Karla Svobody

Dvoj-CD s nezapomenutelnou tvorbou našeho předního skladatele, který před třemi lety tragicky zemřel, bude na pultech už dnes. Na albu s názvem „Nechte zvony znít, Já tu stojím dál“ najdete dvacítku největších hitů z autorské dílny Karla Svobody.

Písně na CD Nechte zvony znít patří do repertoáru našich nejlepších zpěváků a zpěvaček počínaje Karlem Gottem a Petrem Mukem přes Petra Koláře, Lucii Bílou až po Daniela Hůlku, Ivetu Bartošovou, Ilonu Csákovou a další.

Já tu stojím dál je unikátní album s nedávno objevenými a dříve nevydanými nahrávkami. Patří mezi ně např. i prapůvodní záznamy muzikálu Dracula, které nazpíval sám autor, a nahrávky děl, na kterých pracoval a připravoval je k realizaci (chystané muzikály Marie Antoinetta a Rasputin).

Kromě samotného Karla Svobody, který se na albu představil nejen jako skladatel, ale i jako interpret (klavírista a zpěvák), v nahrávkách uslyšíte např. Petra Koláře a Daniela Hůlku.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.