Brýle Mira Žbirky se stanou součástí unikátní sbírky

  • Brýle Mira Žbirky se stanou součástí unikátní sbírky Fotogalerie (3)
    • 27.10.2010
    • Tisk

    Miro Žbirka věnuje své originální designové brýle do sbírky předmětů z majetku slavných osobností,…

    Sdílejte článek:

Miro Žbirka věnuje své originální designové brýle do sbírky předmětů z majetku slavných osobností, která zdobí oblíbený pražský klub Hard Rock Cafe. Brýle byly součástí Mekyho kostýmu v klipu k duetu Co bolí to přebolí, který nazpíval spolu se zpěvačkou  Marthou.

Obrazovou podobu tohoto hitu v roce 2006 natočil režisér Zdeněk Suchý a láskou zklamanou dívku si v něm zahrála Táňa Vilhelmová.

„Brýle se staly součástí mojí image a naplno jsem si to uvědomil v období alba Nemoderný chalan, kdy jsem je na chvíli odložil a spousta lidí mě téměř nepoznávala. Tyto konkrétní brýle jsou speciální. Nosil jsem je jen v klipu a několikrát na pódiu,“ doplňuje Miro Žbirka.

Brýle do unikátní sbírky v Hard Rock Cafe Miro Žbirka oficiálně předá v rámci koncertu, který ve zdejších prostorách, spolu se svou kapelou, odehraje v úterý 16. listopadu od 20ti hodin. Předprodej vstupenek v ceně 300 a 350 Kč probíhá v síti Ticketportal.

Miro Žbirka právě prochází po pracovní stránce velmi aktivním obdobím. Začátkem listopadu vyšel na DVD Miro Žbirka v Obecním domě live záznam mimořádně úspěšného koncertu z Obecního domu.

Koncerty s doprovodem symfonického orchestru si Miro zopakoval na podzimním, diváky opět hojně navštíveném Aupark tour 2010 Miro Žbirka & Symphonic Orchestra Cappella Istropolitana po dvanácti slovenských městech.

Miro Žbirka a Martha – Čo bolí, to prebolí

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.