Justin Timberlake má kvůli matce problémy s přítelkyněmi | ABradio.cz

Justin Timberlake má kvůli matce problémy s přítelkyněmi

  • Justin Timberlake má kvůli matce problémy s přítelkyněmi Fotogalerie (8)
    • 18.10.2010
    • Tisk

    Justin Timberlake, nově hvězda filmu Social Network, přiznává, že jeho matka, která se mu…

    Sdílejte článek:

Justin Timberlake, nově hvězda filmu Social Network, přiznává, že jeho matka, která se mu stará o management, je zároveň jeho nejlepší kamarádkou. Možná i díky tomu skončily jeho předchozí vztahy – např. s herečkou Cameron Diaz či ještě dříve se zpěvačkou Britney Spears. Současná Timberlakeova přítelkyně Jessica Biel to zatím zvládá.

Justin Timberlake doslova řekl plátku Daily Mail: „Jsme nejlepší přátelé – je to vzácná žena.“ A pokračoval: „Máma mě neskutečně podporuje. Díky ní si velmi vážím žen. Zřejmě ale nikdy nenajdu ženu tak skvělou, jako je moje mána, nebo ano? Možná proto mám ve vztazích takové problémy.“

Justin Timberlake je také vděčný oběma svým rodičům, kteří se rozvedli v roce 1985, když mu byly pouhé čtyři roky, že ho od začátku kariéry drželi při zemi a že mu tak sláva nestoupla do hlavy. Zároveň si díky nim uvědomuje, jaké má v životě štěstí, že se může živit tím, co ho nejvíc baví – herectvím a zpěvem.

Justin Timberlake – What Goes Around Comes Around

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.