Bohemian Like You slaví třetí výročí s noise-popovými No Age | ABradio.cz

Bohemian Like You slaví třetí výročí s noise-popovými No Age

  • Bohemian Like You slaví třetí výročí s noise-popovými No Age Fotogalerie (5)
    • 17.10.2010
    • Tisk

    V říjnu 2007 proběhl první večer Bohemian Like You v pražském Rock Café s Francouzem…

    Sdílejte článek:

V říjnu 2007 proběhl první večer Bohemian Like You v pražském Rock Café s Francouzem Krazy Baldheadem, tehdy začínajícím domácím Ventolinem, kanadským benjamínkem Nootem a The Models. O tři roky, 29 klubových večerů a přes 60 kapel později je čas na ohlédnutí, zhodnocení, ale zejména pořádnou oslavu. Ta se odehraje za účasti smetánky současné světové indie scény v sobotu 23. října v smíchovské MeetFactory.

První ohlášenou kapelou jsou No Age. Losangelské duo spjaté s místním klubem The Smell, spřízněné mj. s HEALTH známými i u nás díky našláplým koncertům, a jedna z nejslavnějších současných DIY indie kapel tak konečně zahraje v Praze. V září vydává svojí čtvrtou (ale teprve druhou regulérní studiovou) desku Everything in Between na legendárním labelu Sub Pop, jako ochutnávku vydali již loni nadšeně přijaté EP Loosing Feeling. Koncertně nově vystupuje jako trojice a dle ohlasů z letních festivalů půjde jednoznačně o jeden z vrcholů domácí koncertní sezony.

Kromě No Age zahrají v MeetFactory také jejich parťáci Abe Vigoda. Čtyřka původně z kalifornského China si rovněž našla cestu do losangelského prostoru The Smell. Do svého noise-popu přimíchávají tropické prvky a příchuť psychedelie, ovšem na září chystaj novou, třetí desku Crush, která prý bude přelomová a taneční(!).

Třetí kapelou v line-upu jsou indiepunkoví psychedelici The Pharmacy. Tato trojka se dala dohromady původně v Seattlu v roce 2002. Během následujících let vytrvale koncertovala (mj. se před dvěmi lety stavili i na strahovské Sedmičce), letos vydali skvělou třetí desku Weekend, kterou koncertně představí i pražskému publiku.

Po kapelách si za DJské „nářadí“ stoupnou Radeq Brousil a Michal Brenner aka fh vs Call Me Radeq, kteří před třemi lety klubovku BLY přivedli k životu. Ve speciálním back-to-back setu budou hrát nezvykle elektro a disko, ale taky kapely, které hráli nebo jednou můžou hrát na koncertech Bohemian Like You. Bude večírek.

Více info:

http://www.myspace.com/nonoage

http://www.myspace.com/abevigoda

http://www.myspace.com/pharmacy

http://www.myspace.com/…likeyounight

Sál otevřen od 20.00, začátek koncertů ve 20.30. Předprodej za 290 Kč plus poplatky v sítích Ticketportal a Ticketstream.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.