T-music Chinaski tour se blíží do Prahy, ve čtvrtek tu pokřtí desku | ABradio.cz

T-music Chinaski tour se blíží do Prahy, ve čtvrtek tu pokřtí desku

Pražským koncertem t-music Chinaski tour začne druhá polovina turné. Původně měl být tento koncert závěrečným, ale kvůli úrazu Michala Malátného, se musel plán přepracovat. Po Praze tedy Chinaski ještě zavítají do Ostravy (18.10.) a Pardubic (27.10.).

Pražský koncert však přesto bude mít něco navíc. Kromě hudebního programu zařadila kapela i křest svojí nové desky „Není na co čekat“. Kmotrou se stane Tereza Maxová, s jejíž Nadací „Tereza Maxová dětem“ Chinaski už několik let intenzivně spolupracují. Navíc převezmou zlatou desku za počet prodaných kusů CD „Není na co čekat“. Jejich osmého studiového alba se totiž k dnešnímu dni prodalo na 8000 kusů.

Nutno ještě připomenout, že aktuální koncertní podobu připravenou speciálně pro t-music Chinaski tour, vytvořil Simon Sidi, specialista na koncertní show. On sám říká, že si nepamatuje, že by někdo měl tak specifický tvar podia, jako mají v tuto chvíli Chinaski. Uprostřed je totiž zabudované hlediště pro ty nejvěrnější fanoušky. Vejde se jich sem na dvě stovky.

Spolu s kapelou Chinaski vytvořil speciální show – perfektní kombinaci zvuku, světla, projekcí a samozřejmě hudby. T-music Chinaski tour přinese koncerty plné nejen skladeb z aktuálního CD „Není na co čekat“ , ale i dobře známé a oblíbené hity např. Vedoucí, Vrchlabí atd.

Chinaski jsou Michal Malátný, František Táborský, Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr. Hostem t-music Chinaski tour je skupina Eddie Stoilow.

t-music Chinaski tour:

07.10. LIBEREC – TIPSPORT ARÉNA

09.10. KARLOVY VARY – ARÉNA

12.10. BRNO – HALA VELKÁ VODOVÁ

14.10. PRAHA – TESLA ARÉNA

18.10. OSTRAVA – ČEZ ARÉNA (původně 30.9.)

27.10. PARDUBICE – ČEZ ARÉNA (původně 28.9.)

Více na www.t-music.cz/chinaski

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.