Cocotte Minute vyhlašují konkurs na klávesáka

Pražská rocková úderka COCOTTE MINUTE hledá posilu za klávesy. “Jestli umíš hrát na piáno – klávesy, máš kvalitní vlastní vybavení, umíš stavět a programovat beaty a loopy, máš cit pro harmonie, ovladáš minimálně základy editace a nahrávaní ve standartních programech a víš, že NIN, Marilyn Manson, Faith no More a Rammstein nejsou značky šamponů, pak jsi náš člověk” specifikuje své požadavky sama skupina.

Jste přesvědčeni, že všechna výše uvedená kritéria splňujete a dřímá ve vás talent, který jste zatím jen neměli možnost naplno předvést? Pak navštivte www.cocottemi­nute.org,
kde se o pravidlech konkursu, jehož partnerem jsou Bandzone.cz a Kytary.cz, dočtete vše potřebné. První kolo konkursu, během kterého můžete zasílat sve demo ukázky na konkurs@cocotteminute.org, skupina spouští dnešním dnem a uzavře jej 31.10.

Druhé klání se uskuteční 4.11. v prostorách obchodu Kytary.cz na Pankráci, kde se všichni žhaví kandidáti utkají live. Bude-li konkurs úspěšný a vzejde z něj pro kapelu nová posila, představí ji Cocotte Minute už 16.12. na jejich výročním vánočním koncertě v Lucerna Music Baru.

Více na www.cocotteminute.org

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.