Muzikál Jesus Christ Superstar vyjde na DVD

  • Muzikál Jesus Christ Superstar vyjde na DVD Fotogalerie (8)
    • 09.10.2010
    • Tisk

    V letošním roce, kdy se na prkna Karlínského divadla vrací jeden z nejúspěšnějších…

    Sdílejte článek:

V letošním roce, kdy se na prkna Karlínského divadla vrací jeden z nejúspěšnějších muzikálů všech dob, přichází na trh ojedinělý záznam pardubického vystoupení „Jesus na turné“ z roku 2003.

Netradičníí koncertní podobu slavného muzikálu Andrewa Lloyda Webera a Tima Rice připravil a nastudoval dirigent a skladatel Ota Balage. Během více než 100minutového koncertu se představí Kamil Střihavka coby nezapomenutelný představitel Ježíše, Athina Langoska a Renáta Podlipná v roli Máří Magdaleny, Dan Bárta jako Jidáš, Aleš Brichta coby Pilát a další.

Zvláštními hosty koncertu byli Dara Rolins, Tonya Graves a Jiří Korn & 4TET, kteří připravili skladby z muzikálu ve vlastních úpravách. Scénografická složka je dílem Šimona Cabana a režie se ujal Zdeněk Suchý.

Muzikál Jesus Christ Superstar, který přebásnil Michael Prostějovský, dosáhl 1.288 repríz a v Praze ho shlédlo 850.000 diváků. Pět let po ukončení série muzikálových vystoupení Ježís znovu zabodoval u českého publika.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.