Snowboardová rampa a mnohem víc před Ja Rulem | ABradio.cz

Snowboardová rampa a mnohem víc před Ja Rulem

  • Snowboardová rampa a mnohem víc před Ja Rulem Fotogalerie (4)
    • 05.10.2010
    • Tisk

    Snowboardová rampa, 20 ploch pro graffiťáky a mnohem víc jako odpolední program před Ja Rulem!!

    Sdílejte článek:

23.10.2010 na­leznete přímo před klubem Milenium a na přilehlém parkovišti snowboardy, lyže, Montana graffiti, Party in House rolling area, konopné pivo, drinky, občerstvení, auta, DOTZ tuningovej koutek, MafiaShop stánek, RocaWear outlet stánek a kvalitní hudba od vybraných Djs z balkónu! Tak tohle je odpolední program k akci GreenShop The Hip Hop no.12, kde vystoupí Ja Rule a Rytmus odstartuje své Black Prince turné, který ponese název 720 Snowboard & Ski JIBB Jam Tábor

Od 11:00 až do 17:00 hodin se vše rozsekne! Snowboardová rampa s pravým sněhem pro snowboardy a lyže, kde se bude soutěžit, vyhrávat, i padat! Montana Graffiti Jam na dovezených 20 plochách, Party in House rolling area s místem na posezení, kde se nebude pouze dřepět, stánek s konopným pivem Hemp Brouczech, DOTZ tuning koutek s litými koly a místem pro všechny automobilový příznivce s jejich miláčky, vybraný RocaWear trika za super ceny v outletu, MafiaShop stánek s vybranýma designovkama, vybraná hudba z balkónu od DJe Zata, Ramela a F.I.L.a, občerstvení, pití, fotografové, kamerman a kdo ví, co ještě!

Více informací se dozvíte na www.MafiaRecords.cz, labelu, který pro Vás chystá další a další akce! Jsme tu pro Vás, a dokud budete chtít, stále budeme!!

720 Snowboard & Ski JIBB Jam Tábor
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.