Zveme vás na Urbano Zumba Explosion

  • Zveme vás na Urbano Zumba Explosion
    • 04.10.2010
    • Tisk

    Urbano production špička v pořádání Latin parties v ČR a také v zahraničí ve spolupráci…

    Sdílejte článek:

Urbano production špička v pořádání Latin parties v ČR a také v zahraničí ve spolupráci s Óčko Music Club Vám přináší exkluzivní večer s názvem URBANO ZUMBA EXPLOSION.

Hlavním hostem, který bude v ČR vystupovat poprvé je DJ Drigao z Brazilie. Světový DJ, který v rámci evropského turné zavítá také do ČR, Vám zahraje top latin house, reggaeton, baile funk, hip hop a další.

Během večera také pokřtí URBANO MixTape, který je speciálně vytvořen pro tento večer. Dále je na programu top reggaeton DJ v ČR DJ Kapucino a DJ Beny. Dalším hostem je Flavia Torga, která bude doprovázet DJe na percusse. Nesmíme zapomenout na velice zajímavou část večera a to je JAVIER CALDERON (Costa Rica), který vystoupí se svou mini ZUMBA animací a představí se tak lidem, během svého pobytu v ČR. Vzhledem k tomu, že Javier bude mít svou animaci na začátku akce, doporučujeme dorazit včas.

Srdečně vás zveme na jeho speciální ZUMBA MASTERCLASS, která se bude konat v sobotu 16.10. Dance Station / Praha – Háje od 14:30 hod. Během večera získáte cenné informace o novém rádiu, které se bude rozjíždět v proudu moderních urban latin rytmů a také o dalších konaných akcí URBANO. Představíme si také Urbano postavičku :: Dinero Limpio ::, kterou můžete vidět pouze na URBANO akcích, jako maskota večera.

Speciální drink večera: Cuba libre 85 kč

Čas: 21:00 hod.

Vstup: 100 kč do 23:00 hod., 150 po 23:00 hod., 250 kč VIP

klubové a VIP karty vstup zdarma

URBANO – TOP LATIN VENUES IN CZECH REPUBLIC –

Více info: www.urbano.cz

Doporučujeme: Latino Radio Urbano

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.