Ve čtvrté řadě StarDance zatančí také Aneta Langerová | ABradio.cz

Ve čtvrté řadě StarDance zatančí také Aneta Langerová

  • Ve čtvrté řadě StarDance zatančí také Aneta Langerová Fotogalerie (6)
    • 01.10.2010
    • Tisk

    Česká televize ji bude vysílat každou sobotu od 30. října do 18. prosince. Soutěžní večery…

    Sdílejte článek:

Česká televize ji bude vysílat každou sobotu od 30. října do 18. prosince. Soutěžní večery se budou natáčet v ateliérech na Barrandově a zazní v nich na 60 písniček v úpravě Martina Kumžáka, jehož Moondance Orchestra tanečníky doprovodí. Moderátory budou jako v předchozích letech Marek Eben s Terezou Kostkovou.

Účastníky čtvrté řady taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí budou po boku profesionálních tanečníků a tanečnic herci Pavel Kříž a Saša Rašilov, herečky Jitka Čvančarová a Veronika Žilková, zpěvačky Aneta Langerová a Monika Absolonová a moderátor Alexandr Hemala. Sestavu doplní kuchař Filip Sailer.

První ročník soutěže veřejnoprávní televize odvysílala v roce 2006, vítězem se tehdy stal herec Roman Vojtek. O rok později zvítězil akrobatický lyžař Aleš Valenta; v zatím posledním třetím ročníku před dvěma lety si vítězství „vytančila“ herečka Dana Batulková.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.