Nová deska Davida Kollera se objeví na předvánočním trhu

  • Nová deska Davida Kollera se objeví na předvánočním trhu Fotogalerie (5)
    • 24.09.2010
    • Tisk

    David Koller chystá na podzim vydání nové desky. Jasný je zatím název první písně „Ty a já“…

    Sdílejte článek:

David Koller chystá na podzim vydání nové desky. Jasný je zatím název první písně „Ty a já“. Singl už kapela hraje se skvělým ohlasem u publika na koncertech. Provázet ho bude i klip v režii Martina Krejčího.

Na vzniku alba Davida Kollera se podílel uznávaný producent a dirigent Petr Kofroň, známý především posluchačsky atraktivním kombinováním vážné hudby s elektronickými prvky.

Do studia David Koller pozval svého dlouholetého kamaráda, výtečného slovenského bubeníka Martina Valihoru, a talentovaného kytaristu Michala Bugalu (mimochodem tento rodák z Trnavy pochází ze slavné rodiny dirigenta a skladatele Mikuláše Schneidera Trnavského).

Výsledkem spolupráce je právě singl „Ty a já“, kde David Koller opět dokazuje, že umí hudbu dělat „jinak“, bez zaběhaných schémat a ustálených postupů.

Celé album bude směsicí klasického rocku s elektro soundem, s charakteris­tickými „Kollerovskými“ texty a feelingem. I když sám David Koller říká, že na hodnocení vyznění desky je ještě brzy. „Prostě jako vždy jde o výběr písní, tentokrát za období čtyř let,“ konstatuje.

David Koller – Na mě zapomeň

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.