Poslech vysílání našich rádií přes mobilní telefon | ABradio.cz

Poslech vysílání našich rádií přes mobilní telefon

  • Poslech vysílání našich rádií přes mobilní telefon
    • 24.09.2010
    • Tisk

    Zprovoznili jsme pro vás možnost poslouchat naše rádia přes mobilní telefon!

    Sdílejte článek:

Zprovoznili jsme pro vás možnost poslouchat naše rádia přes mobilní telefon! Vaše oblíbená rádia tak můžete poslouchat kdykoli a kdekoli, tedy i ve chvíli, kdy zrovna nejste v dosahu počítače.

Jak na to? Je to velice jednoduché, máte dvě možnosti:

Pokud máte mobilní telefon s operačním systémem iOS (iPhone) či Android, vyhledejte a stáhněte si zdarma aplikaci ABradio. Aplikace obsahuje veškerou nabídku FM stanic a internetových stanic dostupných na stránkách ABradio.cz. Kromě samotného poslechu hudby obsahuje nová aplikace i databázi právě hraných a odehraných skladeb a řadu doplňkových funkcí.

Více o aplikaci se můžete dočíst v souvisejícím článku:
Stáhněte si do svého mobilu aplikaci ABradio zdarma

Pokud takové telefony nevlastníte, nevadí, stačí si do internetového prohlížeče ve vašem telefonu zadat m.abradio.cz a vybrat si v kategoriích v menu vámi požadované rádio přesně tak, jak jste zvyklí na klasické stránce. Nabídka rádií zatím není ještě úplně kompletní, avšak postupně budeme přidávat další.

Pro nepřetržitý poslech rádia je potřeba vybrat správnou kvalitu, pro poslech přes EDGE/3G doporučujeme kvalitu 64kbps a přes wi-fi pak bez problému i tu nejvyšší – 128kbps.

Poslech rádií funguje na většině mobilních telefonů na trhu, které mají vlastní operační systémy Windows Mobile, Android, iOS (iPhone) a některé typy Symbianu.

Vaše postřehy, dotazy či potíže prosíme pište v případě aplikace na mail app@abradio.cz, v případě m.abradio.cz pak na mail helpdesk@abradio.cz Uveďte pokud možno typ vašeho telefonu a nejlépe i operační systém.

Děkujeme za vaše náměty či postřehy.

Team ABradio

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.