Ska i punk zazní v listopadu v Praze v podání Panteon Rococo

Ať už máte rádi ska, reggae, salsu, rock nebo punk, 17.listopadu si v KD Vltavská určitě přijdete na své. Právě z těchto stylů tu toho večera umíchají svoji proslulou výbušnou směs mexičtí Panteon Rococo!

Jedenáctičlenné uskupení Panteon Rococo vzniklo v roce 1996. Do dnešního dne stihli vydat již osm nahrávek (včetně letošního přírůstku Ejército de Paz) a odehrát na stovky koncertů po celém světě – jen v Čehách byli zpestřením většiny předních festivalů jako Rock For People, Sázavafest, Mighty Sounds nebo Trutnov.

Vedle již zmíněných strhujících koncertů skupina proslula i bojem za zlepšení sociálních poměrů v Mexiku. Spolu s Manu Chaem nebo Amparanoiou jsou součástí hnutí Radical Mestizo.

Program večera bude rozšířen ještě o vystoupení dvou čerstvých nadějí tuzemské scény. Jako první se představí multižánroví The Pooh, kteří mj. zahajovali letošní pražský koncert Black Rebel Motorcycle Club a následně si je do role předskokanů zvolili Green Day. Těsně před Panteon Rococo stanou na pódiu elektroničtí Le Pneumatiq, kteří by shodně s The Pooh na svém letošním narozeninovém dortu měli sotva pět svíček.

I oni však “škatulku nováčků” dávno přerostli. Na svém kontě mají namátkou debutové album Beat Safari, pět skladeb na soundtracku k filmu Pusinky, nespočet samostatných koncertů a vystoupení před Freestylers nebo Atomic Hooligan.

Vstupenky za pouhých 290,– Kč jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim.

Více informací na:

www.ticketpro.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.