Broadway představí ve Státní opeře Helena Vondráčková

Nejkrásnější skladby z muzikálové Broadwaye i z filmových pláten představí během dvou výjimečných večerů ve Státní opeře Praha jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček Helena Vondráčková. Program inspirovaný jejím albem The Broadway Album zazní 20. a 21. září za účasti mnoha hostů.

Zpěvačka zazpívá za doprovodu vynikajícího Bon Art Pops Orchestra pod vedením Františka Drse, s kterým spolupracoval například již na koncertě Vánoce v Opeře. Scénář večera napsal známý moderátor Karel Šíp v jeho průběhu vystoupí celá řada zajímavých hostů. Písně z muzikálu Jesus Christ Superstar zazní v podání Báry Basikové, která si s hlavní hvězdou zazpívá také společný duet. Sólově i se svou skupinou 4TET vystoupí Jiří Korn a vystoupí i několikanásobný stříbrný slavík Petr Kolář. Vážnější polohy hudby bude reprezentovat slovenský tenorista Miroslav Dvorský a muzikálový a operní pěvec Marian Vojtko. Z Německa pak přijede baritonista Vladimír Boldt, se kterým Helena nazpíval duety po loňském setkání v Berlíně.

„Účastnit se dvou koncertů ve Státní opeře, je asi pro každého příjemná záležitost. Nedávno jsme měli na tomto prestižním pódiu benefiční koncert se 4TETem a moc jsme si to užívali. Věřím, že i koncerty, kde vystupujeme jako hosté Heleny Vondráčkové, prožijeme ve stejném duchu a atmosféře,“ poznamenává Jiří Korn. Ten s hlavní hvězdou večera zazpívá a zatančí slavnou píseň z filmu Hříšný tanec a ve skladbě My milujem jazzband budou oba společně dokonce stepovat.

Druhou polovinu večera zahájí slavná Hello Dolly s velkolepou taneční choreografií. „Na koncert s Helenou se velmi těším a rád jsem přijal její pozvání, protože si ji vážím nejen jako vynikající a profesionální zpěvačky, ale také jako člověka a přítele. Celý srpen a září trávím v Oslu, kde děláme Toscu a po koncertě v Praze odjíždím do San Franciska, kde pracuji na dalším projektu.“ říká Miroslav Dvorský Návštěvníky Státní opery čeká jedinečná show, za účasti velkého orchestru a velkých hvězd.

Předprodej vstupenek v síti Bohemia Ticket a v pokladně Státní opery Praha.

Více na www.bonart.cz/helena

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.