Eddie Stoilow pilně připravují turné s Chinaski a novou desku | ABradio.cz

Eddie Stoilow pilně připravují turné s Chinaski a novou desku

  • Eddie Stoilow pilně připravují turné s Chinaski a novou desku Fotogalerie (4)
    • 06.09.2010
    • Tisk

    Eddie Stoilow se pilně připravují nejen na aktuální t-music Chinaski tour, kde se představí…

    Sdílejte článek:

Eddie Stoilow se pilně připravují nejen na aktuální t-music Chinaski tour, kde se představí jako hosté, ale připravují i novou desku.

Stále oblíbenější skupina Eddie Stoilow se pilně připravuje na aktuální t-music Chinaski tour, kde si zahrají jako hosté na naprosto unikátním pódiu od světově respektovaného producenta Simona Sidiho. Trénovat na něm budou už pár dní předem spolu s Chinaski v Pardubicích. Premiérový a zároveň první koncert turné bude v pardubické ČEZ Aréně v úterý 28.září.

Co si od spolupráce se skupinou Chinaski slibují? Vysvětluje David Šmídt:“ Chceme se nejdříve předvést co největšímu počtu posluchačů, získat zkušenost a reakci publika, teprve potom na těchto základech postavit další funkční model jako je samostatné turné, které plánujeme na jaro 2011“.

Turné bude následovat vzápětí po vydání nové, jejich v pořadí druhé desky (únor 2011). První singl, který je „vzorkem“ z nového alba, bude ke slyšení už letos v listopadu. Eddie Stoilow se může pyšnit zatím prvním CD Best Of, ze kterého dvě skladby ovládly špičky našich hitparád. První byla vloni na podzim Hey You, druhou letos na jaře Floating. Videoklipy k nim byly úspěšné nejen u nás, ale i na Slovensku. Tam také získala skupina Eddie Stoilow dvě nominace na Ceny Musiq1 Awards 2010. Galavečer s udílením cen proběhne 22.října 2010. Nejdřív však oceněné hudebníky musí vybrat diváci této slovenské hudební televize Musiq 1 na jejích stránkách. Eddie Stoilow naleznete v kategoriích „musiq 1 skupina“ a „musiq 1 skladba“ – právě s aktuální Floating.

Více na www.eddiestoilow.com.

Eddie Stoilow – Floating

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.