Lady Gaga kvůli dietám skončila už šestkrát v nemocnici

Bývalý tourmanažer Lada Gaga David Ciemny prozradil, že kontroverzní zpěvačka je schopná se nezřízeně cpát zákusky a sladkostmi, a pak několik týdnů nejíst, aby se vešla do svých kostýmů. Jednnou dokonce shodila 20 liber (9 kilogramů) mezi dvěma zkouškami oblečení.

Skutečný stav Lady Gaga David popsal v knize Maureen Callahanové Poker Face: The Rise and Rise of Lady Gaga: „Když říkám, že jí bylo zle, myslím tím zle fyzicky i psychicky.“

Hledačka talentů Wendy Starland dodala: „Tlak na ni, aby zhubla, byl opravdu obrovský.“

Čtyřiadvacetiletá Lady Gaga díky svým špatným stravovacím návykům musela být loni celkem šestkrát hospitalizována. Její zdravotní problémy ovšem pokračují i v tomto roce. V lednu byla nucena zrušit čtyři americké koncerty, protože trpěla srdeční arytmií způsobenou vyčerpáním. V březnu zkolabovala na Novém Zélandu a v poslední době jí také lékaři potvrdili závažnou kožní chorobu, na kterou zemřela její teta.

Lady Gaga už dříve přiznala, že je velmi nejistá a na pódiu je někým jiným – dostane se takzvaně do role.

Doslova prohlásila: „Když se ráno probudím, jsem stejná jako kterákoliv čtyřiadvacetiletá roztěkaná holka, a pak si řeknu: Č…o, jsi Lady Gaga, vstávej a začni se podle toho chovat.“

Lady Gaga – Paparazzi (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.