Michal Horáček znovu přichází s unikátním projektem

  • Michal Horáček znovu přichází s unikátním projektem
    • 02.09.2010
    • Tisk

    Ojedinělý hudební projekt Michala Horáčka Ohrožený druh v koncertním provedení…

    Sdílejte článek:

Ojedinělý hudební projekt Michala Horáčka Ohrožený druh v koncertním provedení vstupuje do své třetí sezóny. Tentokrát s novou scénou, novou dramaturgií a hlavně s Michalem Horáčkem osobně – v roli průvodce večerem.

Tvůrci alba Ohrožený druh se na základě velkého ohlasu rozhodli představit tento jedinečný projekt ve formě živých vystoupení. Od podzimu 2009 do současnosti proběhlo 18 koncertů napříč Českou republikou a na závěrečné měsíce roku 2010 jsou plánovány další.

Vrcholem se pak stane koncert v pražském Divadle na Vinohradech 26. prosince, který bude zaznamenán na DVD. Oproti už odehraným představením přichází podzimní série s novou scénou, rozšířenou kapelou s pianistou a kapelníkem Ondřejem Brzobohatým a hlavně s Michalem Horáčkem v netradičně pojaté roli průvodce večera. Během představení tak zazní skladby nejen z alba Ohrožený druh, ale i z lyrikálu Kudykam a další známé písně s texty Michala Horáčka.

www.ohrozenydruh.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.