Abba The Show - veleúspěšné představení se vrací do Prahy

Projekt Abba The Show si můžete v Praze znovu užít 15. ledna 2011, a to v O2 Aréně. Není pochyb, že jde o nejautentičtější ABBU dnešní doby.

Zásluhu na této skutečnosti mají bezesporu také dřívější členové originální skupiny ABBA, Ulf Andersson (saxofon) & Janne Schaffer (guitar), kteří v Abba The Show vystupují.

Abba The Show vychází z původního příběhu ABBY – od jejich Eurovision začátků až po celou cestu k hlavnímu úspěchu v hitparádách. Je prezentována švédskou Waterloo, slavnou světovou skupinou, která přivedla ABBU opět k životu, spolu s Národním londýnským symfonickým orchestrem vedeným Matthewem Freemanem.

ABBA stále prodává 2 milióny desek ročně. A právě toto vystoupení představí nejúžasnější a nejslavnější hity formou dvouhodinové fantastické muzikální show a originálních kostýmů. Jako by ABBA nikdy neskočila!

ABBA – Dancing Queen

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.