Amy Winehouse si chce nastěhovat domů Petea Dohertyho | ABradio.cz

Amy Winehouse si chce nastěhovat domů Petea Dohertyho

Zpěvačka Amy Winehouse prý nabídla svému kamarádovi, aby se nastěhoval do jejího domu v Camdenu na severu Londýna, protože prý potřebuje mít útočiště v hlavním městě Anglie, aby tu mohl pracovat.

Bývalý přítel topmodelky Kate Moss se chce soustředit na comeback své kapely The Libertines. Amy Winehouse považuje Petea za velmi blízkého přítele. Strávili spolu spoustu času a spojují je také problémy se závislovstmi na drogách a alkoholu, kterými si oba prošli.

Ostatní přátelé zpěvačky ale jejím nápadem nejsou nijak nadšení. Obávají se totiž, že společné bydlení s Dohertym může mít na šestadvacetiletou Amy špatný vliv. Sama si docela nedávno prošla odvykací kůrou a snaží se také skoncovat se svým předešlým způsobem života, který byl plný bujarých večírků. Protože i Doherty má krátce po odvykačce, může prý být jejich soužití pro oba zhoubné a bude tak těžší, aby zůstali čistí a střízliví.

Amy Winehouse a Pete Doherty už dříve značně znepokojili fanoušky, a to v roce 2008, kdy na Youtube uložili bizardní video, kde si hrají s myšmi.

Amy Winehouse – Back to Black

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.