E!E a SPS vyráží opět na společnou štaci Pogo Tour 2010

Festivalové léto is not dead! Všechny narozené ve znamení punku čeká jedinečný přídavek v podobě Pogo Tour 2010!

Revoltní produkce legend českého punku, individualismus až na hranu, rozskákané davy jednohlasně supportujících fanoušků ve společné punkové extázi… Žádná elektronika, žádné servítky. Jen syrová opravdovost. To vše naplnilo nezapomenutelnou atmosféru první Pogo tour počátkem roku 2009 a s vaší podporou tomu bude stejně i letos!

V plné síle a řádně rozjetí po našlapaném koncertním létě vyráží SPS a E!E již 17. září na druhou část této osvědčené štace. Kromě vysoce návykových pecek, jakými jsou Ruská, Brutalita na Václavském náměstí, Černá ruka od SPS nebo E!Ečkovské Pogo, Poslouchej a Humusák, budou kapely servírovat i čerstvý materiál z právě připravovaných desek.

Doporučený doping alko-punk-rock'n'rollu bude distribuován od 17. září do 22.října po deseti klubech na území celé ČR. Takže si nenechte ujít příležitost a pod omamným účinkem kvalitního tuzemního punku podlehněte mocnému POGO!

Více info na

www.sps.zde.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.