Slash se po devíti letech manželství rozvádí

O Slashovi se už nějakou dobu hovoří jako o legendě, přitom je to pořád ještě kus chlapa v nejlepších letech. Pokud si to, dámy, myslíte taky, dobrá zpráva: Slash, vlastním jménem Saul Hudson, se rozvádí.

Slash žádá o rozvod po devíti letech společného manželství s Perlou Ferrar. Důvodem jsou prý neslučitelné rozdíly. Slash a Perla spolu mají dva sny – šestiletého a osmiletého.

Bývalý kytarista Guns N´Roses se chce o syny starat, a jak teď už téměř ex-manželku, tak děti chce zajistit finančně. Předmanželskou smlouvu pár před svatbou, která se uskutečnila v říjnu 2001, nepodepsal. Odloučení od ženy Slash datuje k 15. červenci 2010.

Pomalu tak končí Slashovo druhé manželství. První jeho manželkou byla herečka Renee Suran. Po pěti společných letech se rozvedli v roce 1997.

Slash feat. M. Shadows – Nothing To Say

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.