Hledá se Kočka Ro©ku 2010 na Rock Radiu | ABradio.cz

Hledá se Kočka Ro©ku 2010 na Rock Radiu

  • Hledá se Kočka Ro©ku 2010 na Rock Radiu
    • 25.08.2010
    • Tisk

    Celé léto hledají Rock Rádia za pomoci hlavně svých chlapských posluchačů Kočku Rocku 2010

    Sdílejte článek:

Celé léto hledají Rock Rádia za pomoci hlavně svých chlapských posluchačů Kočku Rocku 2010 – tedy tu nejlepší a nejkrásnější posluchačku Rock Rádia.

Na rozdíl od klasických soutěží krásy jde v tomhle případě hlavně o sympatie a ne o promenádu v plavkách. V průběhu července se do soutěže přihlásilo téměř 250 soutěžících ze středních, jižních a západních Čech. Prohlédnout si je můžete tady na http://www.radiogold.cz/index.php?….

A protože vybrat tu nejlepší je vážně oříšek, dostali možnost zvolit Kočku Ro©ku sami posluchači a návštěvníci webových stránek Rock Rádia.
Teď nám s tím můžete pomoci taky vy čtenáři ABradio.cz Je vážně na co koukat, ale pozor, každý máte jen jeden hlas tak dobře vybírejte. A mimochodem nejde jen o to vybrat tu nejlepší. Kočka na prvním místě od nás dostane zájezd pro dvě osoby podle vlastního výběru, druhá Ford na weekend a třetí slušný dárky od Rock Rádia. A všechny dohromady se stanou tváří Rock Rádia na celý příští rok.

Pravidla soutěže najdete na webu www.rockovyra­dio.cz
a aby vám to prohlížení a hlasování šlo lépe od ruky, klidně si pusťte on-line slušnej rock, kterej hrajeme jen my – Rock Rádio.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.