Szidi Tobias převezme na Vyšehradě zlatou desku

  • Szidi Tobias převezme na Vyšehradě zlatou desku
    • 20.08.2010
    • Tisk

    Tradičním osvěžením prázdninových divadelních večerů Metropolitního léta hereckých osobností…

    Sdílejte článek:

Tradičním osvěžením prázdninových divadelních večerů Metropolitního léta hereckých osobností na vyšehradské Letní scéně je koncert slovenské šansoniérky Szidi Tobias. Ten letošní proběhne už tuto neděli 22. srpna od 20 ti hodin.

V jeho průběhu bude předána zlatá deska za prodej 5ti tisíc ks alba Pod obojím. V roce 2008 desku vydala jako svůj první vydavatelský počin divadelní společnost Studio DVA.

Příznivci osobitého projevu Szidi Tobias plného melancholie, radosti i bláznovství se mohou těšit nejen na známé písně z dosud vydaných desek Pod obojím, Punto Fijo a Divý mak, ale také na zbrusu nové skladby. Ty se objeví na novém albu, jehož vydání připravuje Studio DVA na podzim tohoto roku.

Vstupenky na koncert v ceně 390 Kč jsou k dispozici v pokladně Divadla Palace a v předprodejních sítích Tisketpro a Ticketportal. V den představení také mezi 16tou a 20tou hodinou přímo na Letní scéně Vyšehrad.

Pokud by pršelo, jsou na Vyšehradě připraveny pro diváky pláštěnky. Koncert se ruší pouze při obzvlášť nepříznivém počasí.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.