Všechny nadcházející koncerty Guns N´ Roses se ruší | ABradio.cz

Všechny nadcházející koncerty Guns N´ Roses se ruší

  • Všechny nadcházející koncerty Guns N´ Roses se ruší Fotogalerie (5)
    • 16.08.2010
    • Tisk

    Tato věta mohla vyděsit ty fanoušky kapely, kteří sledují Twitter frontmana Axla Rose. Informace se na jeho profilu objevila s dovětkem, že všichni, kdo si na koncerty v rámci turné koupili vstupenky, mají kontaktovat jejich prodejce kvůli vrácení peněz.

    Sdílejte článek:

Zpráva se na Twitteru Axla Rose objevila konkrétě v 17:25 minut východo-amerického času bez udání dalších podrobností. Na oficiálních stránkách kapely ani jejich Myspace profilu se žádné změny neuvádí.

Fanoušci kapely Guns N´ Roses, která vystoupí koncem žáří také v Praze, se ale snad nemají čeho bát. Dřívější vzkazy Axla Rose fanouškům na Twitter došly vždy z jeho iPhonu, zatímco poslední přišel přes mobile web. Tento fakt napovídá, že zřejmě Axlův profil napadl hacker a z fanoušků si nepěkně vystřelil.

Guns N´ Roses odehráli svůj první koncert na turné po čtyřech letech ve Spojených státech uplynulý pátek 13. srpna, kdy vysoupili jako headliner pátého a posledního dne festivalu Rock 'N Rev Festival v Jižní Dakotě.

Jak už se stává téměř zvykem, i tady fanoušci Guns N´ Roses na kapelu museli poměrně dlouho čekat. Řada lidí tak předčasně odešla, protože se jim nechtělo na místě zůstat do rána, až kapela opanuje pódium, ostatní zasypali pódium lahvemi od piva a plechovkami.

Guns N´ Roses – Sweet Child O Mine

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.