Toxique ohlásili příchod nové desky na počátek září | ABradio.cz

Toxique ohlásili příchod nové desky na počátek září

Dlouho očekávaná druhá deska skupiny Toxique nazvaná „Outlet People“ vyjde koncem letošního září. K ní je připravena i naprosto nová image, včetně koncertního pódia a nových kostýmů, která vznikala za supervize designerů Studia Najbrt.

Zatím je zahalena tajemstvím a představena bude na prvním koncertu letošního podzimního turné v rámci výstavy Designblok na pražském Výstavišti v sobotu 9.října, kde proběhne i slavnostní křest zmiňovaného alba.

Dvě skladby z nové desky však už příznivci určitě znají – obě si odbyly jarní televizní premiéru na programu ČT 1. Shout zazněla během přímého televizního přenosu pořadu „Pomozte dětem“, „Ring The Bells“ v Sedmi divech Česka. První zmiňovaná si může navíc ještě připsat i vítěznou cestu televizní Medúzou a mnoho repríz videoklipu na MTV a TV Óčko.

V tuto chvíli se nová deska „Outlet People“dokončuje a s největší pravděpodobností na ní bude 12 – 13 skladeb. Kapela k tomu dodává: “Už se nemůžeme dočkat, až po půlroce stráveném ve studiu vyjdeme zase na denní světlo a setkáme se znovu se svými příbuznými a kamarády. Klára si konečně naskládá svoje extravagantní kostýmky zpátky do šatníku, který během posledních týdnů sloužil jako nahrávací místnost a Patrik s Honzou udělají jedinou rozumnou věc – prodají svoje kytárky a pokusí se jít ve stopách Viliama, který jim rád poslouží jako průvodce světem syntezátorů. Nejvíc se ale těšíme, až přetavíme dokonalý studiový zvuk do syrové energie, z které budeme spolu s našimi fanoušky žít celý podzim.“

I zastávky Outlet People Toxique Tour 2010 už jsou známé. Skupina vyrazí do všech důležitých klubů v naší republice a nevynechá ani dnes již tradiční vánoční koncert v pražské Akropoli 1. prosince. Mezitím si ještě odletí zahrát čtyři koncerty do O2 hal ve Velké Británii a do bulharské Sofie.

Ve hře zůstává také koncert na Floridě v polovině října. Více pravidelně aktualizovaných informací naleznete na www.toxique.cz.

Toxique – Shout

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.