Příjemný večer v magické atmosféře to je Lávka River Stage

  • Příjemný večer v magické atmosféře to je Lávka River Stage
    • 13.08.2010
    • Tisk

    V průběhu celého srpna oživí pražské kulturní dění nevšední scéna situovaná přímo…

    Sdílejte článek:

V průběhu celého srpna oživí pražské kulturní dění nevšední scéna situovaná přímo na vltavské laguně mezi Klubem Lávka a Karlovým mostem.

„Záměrem projektu Lávka River Stage je zatraktivnění hl. m. Prahy v samém jádru města uprostřed letní sezóny. V kontrastním prostředí historického místa a moderní technologie nabízí Lávka River Stage divákům program, jenž kombinuje rozličné světy ve smyslu různých uměleckých stylů klasického a moderního umění. Festival má za cíl přiblížit veřejnosti klasický balet, moderní divadlo, operní zpěv a zároveň umožnit zviditelnění mladých umělců.“ Autor projektu Lávka River Stage, zakladatel a ředitel Klubu Lávka, JUDr. Boris Gaydečka

Vytříbený program ve spektru klasického a lidového umění zde bude probíhat každý srpnový večer kromě pondělí, vždy od 20:30 do 22:00. Zazní vybrané árie v podání sólistek Státní opery, tanečníci studia Bohemia Balet představí za scénického hudebního podkladu speciální choreografie, vystoupí netradiční skupina talentovaných String Ladies a program obohatí mimořádné variace jedinečných žonglérů, akrobatů a chůdařů, jakožto zástupců moderního divadla v netradičním pojetí. Kulturní složku programu završí multimediální projekce do vodní stěny.

Koordinátorem kulturního programu Lávka River Stage a přímým zástupcem umělců prezentujících na akci moderní divadlo v netradičním pojetí je ředitel agentury ART PROMETHEUS Jakub Vedral, na české scéně též dobře známý jako organizátor projektu V.O.S.A. (aktuálně působícího na EXPO 2010 v Shanghai) nebo outdoorového divadelního festivalu Za dveřmi.

V případě nepříznivých podnebných podmínek se kulturní program akce přesouvá do divadelního sálu Klubu Lávka. Projekce proběhne na laguně za každého počasí.

Vstupenky zakoupíte v sítích TicketStream, TicketPortal nebo přímo na pokladně Klubu Lávka.

Detailnější informace o programu včetně rozpisů na jednotlivé dny naleznete na webových stránkách projektu http://www.lavkariverstage.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.