Russell Brand září jako sebedestruktivní oplzlý rocker

  • Russell Brand září jako sebedestruktivní oplzlý rocker
    • 12.08.2010
    • Tisk

    O filmech jsme tu ještě nepsali a možná je na čase udělat změnu :-)

    Sdílejte článek:

O filmech jsme tu ještě nepsali a možná je na čase udělat změnu :-) Obzvlášť týká-li se film oplzlého rockera, muziky a skutečných hvězd v menších či větších rolích!

V komedii Dostaň ho tam září Russell Brand (snoubenec zpěvačky Katy Perry) jako sebedestruktivní oplzlý rocker Aldous Snow v komedii z apatowské stáje, která je chytřejší i smutnější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Ze všech apatowských filmů mám nejradši Kopačky a ze všech vtipných postav Kopaček mám nejradši Aldouse Snowa, obscénního britského zpěváka, co má mozek i city, i když na to nevypadá, a který hodně těží z energie a historie svého představitele Russella Branda. Evidentně nejsem jediná, koho jeho anarchistický rockový šarm okouzlil, protože Aldous dostal jako dárek ke své úžasnosti celý film. Tenhle film.

Komedie Dostaň ho tam je stejná jako Snow – zdá se, že to bude vulgární šílenost na drogách ale vlastně vychází z o něco temnějšího a vážnějších stavu poměrně inteligentní mysli. Tím Dostaň ho tam je myšleno dostaň Aldouse do Greek Theater, známého sálu v Los Angeles, kde má Brit velkým koncertem oživit svou kariéru. Aaron, poskok z hudebního vydavatelství, kterému šéfuje chlápek, co vypadá jako Puff Daddy, má na tenhle job 72 hodin. Což ve společnosti vyžilého rockera, který mezi drogami, večírky a sexem začne navíc řešit i svůj život, nemusí stačit.

Tři dny až dosyta plné ochutnávek životního stylu rockových hvězd jsou sice bouřlivé dost, ale nic z těch divokostí, kterými si Aaron projde, nevypadá nutně jako žádoucí zábava. Něco hrdinové zažijí v limbu, něco film, který neztrácí čas, přeskočí a rovnou ukáže následky. Dostaň ho tam je jízda skrz svět, který málokdo z nás zažije, přesto docela ukotvená v realitě. A ještě dokáže vakuum celebrit nelítostně parodovat. Více čtěte na Femina.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.