Skupina Tleskač oslaví deset let na Smíchovské pláži

  • Skupina Tleskač oslaví deset let na Smíchovské pláži
    • 05.08.2010
    • Tisk

    Smíchovská pláž nabízí bílý písek, relaxaci u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty…

    Sdílejte článek:

Smíchovská pláž nabízí bílý písek, relaxaci u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty, párty, výtečné jídlo i lahodné drinky. V neděli se poklidná romantická atmosféra rozvíří pod kopyty oblíbené ska kapely Tleskač, která zde 8. srpna vystoupí od 19.00 hod a společně s příchozími zapije své desáté výročí na hudební scéně.

Vznik této plzeňské formace mají na svědomí Jirka Sýkora, Petr Bejlek a Míra Císler, kteří se v jednom plzeňském klubu pět minut po půlnoci 1. 1. 2000 rozhodli založit pořádnou skáčkovou kapelu. Nezůstalo se pouze u silvestrovského plánu, kapela velmi brzy začala zkoušet a dnes už má za sebou deset let úspěšného působení na hudební scéně. Navíc se od svého vzniku značně rozrostla. V současné době má Tleskač deset členů, z nichž nejmladším přírůstkem je zpěvačka Karolína Jägerová, která na počátku června 2010 nahradila dlouholetou členku Olgu Konopníkovou. Kapela Tleskač je bezesporu jednou z nejoblíbenějších kapel na naší domácí hroudě. Jejich vystoupení jsou především úžasné show, ve kterých hraje obrovskou roli komunikace s publikem, atmosféra, trefné hlášky zpěváka a „srandičky“ dechové sekce. To vše tvoří jeden celek, který posluchače dostane do správné nálady a donutí tancovat do rytmu. Svérázné texty se vyznačují zdravou porcí kousavé ironie a nadhledem.

V atraktivním prostředí Smíchovské pláže kapela vystoupí v neděli 8. srpna od 19.00 hod. Vstup je zdarma.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.