Richard Ashcroft utekl z pódia po první odehrané skladbě | ABradio.cz

Richard Ashcroft utekl z pódia po první odehrané skladbě

  • Richard Ashcroft utekl z pódia po první odehrané skladbě Fotogalerie (7)
    • 03.08.2010
    • Tisk

    Richard Ashcroft zmizel z pódia po první písničce, a to při vystoupení na australském festivalu…

    Sdílejte článek:

Richard Ashcroft zmizel z pódia po první písničce, a to při vystoupení na australském festivalu Splendour In The Grass. Ten probíhal minulý víkend. Skutečný důvod jeho jednání zatím zcela objasněn nebyl.

Bývalý frontman The Verve, jejichž skladba Bittersweet Symphony je stále nesmrtelnou peckou, prý zřejmě neustál nezájem publika. Richard Ashcroft vystupoval se svou kapelou United Nations of Sound ve stejnou dobu jako The Pixies a Empire of the Sun. Posledně zmíněné kapely hrály pro mnohem větší davy než právě Ashcroft s jeho partou.

Oficiální prohlášení z Ashcroftova tábora zní, že zpěvák přišel během koncertu o hlas. Dozpíval první skladbu, svou tamburínu odhodil na zem a ne příliš početné publikum pod pódiem instruoval, aby se přesunulo k jednomu z dalších pódií na koncert The Pixies.

Pak neprodleně nastoupil do auta a odjel. Richard Ashcroft je s kapelou na turné po Austrálii vůbec poprvé.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.