Carrie Underwood je příliš zaměstnaná na to, aby měla děti | ABradio.cz

Carrie Underwood je příliš zaměstnaná na to, aby měla děti

Hvězda country, Carrie Underwood, která se nedávno vdala za hokejistu Mikea Fishera, chce v budoucnu děti. Protože ale její kariéra zpěvačky nabrala v poslední době ohromné obrátky, sedmadvacetiletá atraktivní blondýna jednoduše nemá na roli matky v nejbližších letech čas.

Carrie Underwood se vyjádřila: „Opravdu teď není čas. Hlavně kvůli našim nabitým diářům. Nevíme tedy kdy, ale děti stoprocentně chceme.“

Mike Fisher si užívá fakt, že je ženatý: „Je to úžasné. Jsem se svou nejlepší přítelkyní a k smrti ji miluju. V životě mě nemohlo potkat nic lepšího.“

Třicetiletý hokejista si svou o tři roky mladší partnerku vzal v Georgii před očima 230ti svateních hostů. Pár si prý přál, aby jich bylo mnohem víc a také, aby jejich den „D“ neutekl tak rychle.

Carrie Underwood – Cowboy Casanova

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.