Rádio Hey hlasí novinku! Má novou frekvenci | ABradio.cz

Rádio Hey hlasí novinku! Má novou frekvenci

  • Rádio Hey hlasí novinku! Má novou frekvenci
    • 30.07.2010
    • Tisk

    Od 30.7. můžete nově naladit radio Hey! také v Jičíně na frekvenci 96,4 fm.

    Sdílejte článek:

Od 30.7. můžete nově naladit radio Hey! také v Jičíně na frekvenci 96,4 fm. Jičín je pomyslný most mezi vysílači Hey Sever a Hey Profil.

Konečně si tak i zde mohou posluchači naladit Rockové hity a Sport. Dozvědět se tak nejen novinky z hudby, ale také díky sportovní redakci o všech zásadních sportovních zápasech a turnajích a to včetně zápasů na regionální úrovni.

Zároveň se s novou frekvencí spouští reklamní kampaň na billboardových plochách a citylightových plochách v Jičíně, aby se radio Hey! nově dostalo do podvědomí všech posluchačů.

V rámci pokračující reklamní kampaně byla megaboardem osazena také štítová plocha domu v ulici Staronická v Praze. I tato nese motivy a barvy radia Hey! s pražskou frekvencí 95,7 fm. K doplnění reklamní kampaně v Praze využije radio Hey! nově také showcar. Jednou týdně mohou potenciální posluchači narazit v ulicích hlavního města na auto vybavené velkoplošnou LED projekcí s audio-video spotem radia Hey!

Do budoucna připravuje radio Hey! další aktivity v oblasti reklamy.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.