Sinéad O'Connor je vdanou paní... už potřetí | ABradio.cz

Sinéad O'Connor je vdanou paní... už potřetí

  • Sinéad O'Connor je vdanou paní... už potřetí Fotogalerie (2)
    • 27.07.2010
    • Tisk

    Irská zpěvačka Sinéad O'Connor se potřetí vdala. Minulý týden si vzala svého dlouholetého spolupracovníka…

    Sdílejte článek:

Irská zpěvačka Sinéad O'Connor se potřetí vdala. Minulý týden si vzala svého dlouholetého spolupracovníka a přítele Steva Cooneyho.

Třiačtyřicetiletá zpěvačka je proslulá sametovým hlasem, někdy ostrým jako břitva, a několika úspěšnými alby. V minulosti bývala velkou rebelkou. Např. v roce 1992 roztrhala v přímém přenosu fotku papeže na protest proti ututlávání pedofilních afér irských kněží.

Sinéad O'Connor na začátku července vystoupila na severočeském zámku Sychrov. Celkově zpěvačka natočila zatím devět alb. Poslední Theology vyšlo v roce 2007.

Nejslavnější je její druhá deska I Do Not Want What I Haven't Got z roku 1990, které se prodalo sedm milionů kusů. Toto album mimo jiné obsahuje přepracovanou verzi Princovy písně Nothing Compares 2 U.

Sinéad O'Connor, která se věnuje žánrům od alternativního rocku po reggae, byla už v minulosti dvakrát vdaná. Jejími předchozími manžely byli hudebník John Reynolds, se kterým má syna Jakea, a novinář Nick Sommerlad.

Otci jejích dalších dětí jsou novinář John Waters, hudebník Donal Lunny a Frank Bonadio.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.