Festival Okoř 2010 zrušen, další ročník je v nedohlednu

  • Festival Okoř 2010 zrušen, další ročník je v nedohlednu
    • 24.07.2010
    • Tisk

    Pořadatelé festivalu Okoř 2010 včera ráno oznámili, že je festival zrušen.

    Sdílejte článek:

Pořadatelé festivalu Okoř 2010 včera ráno oznámili, že je festival zrušen.

Festival Okoř, který se konal nedaleko Prahy patřil k menším českým festivalům a k jeho zrušení, dle slov pořadatelů došlo z důvodu neshod s pronajímatelem pozemku. Další ročníky se již zřejmě konat nebudou.

„Jako dlouholetá pořadatelka 11 ročníků hudebního Festivalu Okoř se omlouvám všem věrným i případným novým návštěvníkům této srpnové hudební akce a zároveň se omlouvám všem skupinám a interpretům kteří s účastí na letošním festivalu počítali.“ uvedla Hana Petřinová, hlavní pořadatelka festivalu Okoř 2010.

„Bohužel jsem nucena letošní ročník zrušit a konstatovat, že pod hradem Okoř pravděpodobně nebude ani žádné příště! Je mi to velice líto, ale stala jsem se obětí nekalého podnikatelského jednání zástupce majitele části pozemků v podhradí Okoře a přes usilovné jednání jsem neustále tlačena do neúnosných smluvních podmínek a částka požadovaná za pronájem části louky, která se neustále zvyšuje, se stává zcela nemorálním požadavkem. Abych splnila megalomanské představy zástupce majitele pozemku, byla bych nucena zvýšit neúměrně vstupné na festival. Tím bych samozřejmě poškozovala, jak dlouholeté fanoušky a návštěvníky, tak vystupující skupiny. A byl by to pravděpodobně neslavný závěr oblíbené akce.“ řekla dále Petřinová.

Pro příští rok hledá festival nové prostory a fanoušky festivalu budou organizátoři o dalším pokračování včas informovat.

Zakoupené vstupenky lze vrátit v předprodejích, kde byly pořízeny.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.