Rara Avis zahrají ve čtvrtek v Chapeau Rouge

Sdílení jednoho podia s britskými The Subways nebo skotskými The Cinematics, případně ocenění talent školního rocku, to je jen drobný výčet z dosavadních úspěchů Rara Avis, kteří ve čtvrtek 22. 7. zahrají v pražském klubu Chapeau Rouge.

Speciálním hostem koncertu bude písničkář skrývající se pod jménem Emozpěv.

Kapela během vystoupení představí zejména skladby ze svého debutového alba „The Portrait“, ale dostane se také na několik novinek. V klubu pak na návštěvníky kromě tradičního nasazení Rara Avis čeká také výjimečná akční cena 150,– Kč za CD a 200,– Kč za trička.

Jako ochutnávka před koncertem mohou posloužit také nové remixy skladby „Convention for the Paradise“ v podání Super Tuzex Bros., Lehnen, Dj Lars, Rüdiger Schnöbke, Fafex a Isobutane, které kapela nabízí ke stažení http://www.me­gaupload.com/?d=W5J8­Z5G4
Na albu „The Portrait“, které vyšlo 29. ledna, Rara Avis usilují o vlastní, osobitý sound, ale nebrání se ani retro náladám. Jejich tvorba se tak dá vzdáleně přirovnat k Marvel Hill nebo Suede, ale nezadá si ani s mazáctvím Matthewa Bellamyho a jeho Muse.

Skladby Rara Avis rezonují mezi expresivitou a introvertností. Mezní životní situace, kterými se kapela inspiruje, jsou na tvorbě kapely znát: hudba Rara Avis pomáhá odstraňovat vnitřní bariéry, je naléhavá, frustrující a energická.

Nejbližší potvrzené koncerty:

22.07., Praha – Chapeau Rouge, host Emozpěv

31.07., Hlinsko v Čechách – Studnice Fest

07.08., Tasov, Beseda u Bigbítu

14.08., Piešťany – Grape Festival

04.09., Praha, Festival JoyRide

09.10., Praha, Meet Factory – The Cinematics (Sco)

Další informace:

www.xproduction.cz

www.dsmacku.com

http://bandzo­ne.cz/raraavis

http://www.mys­pace.com/rara­avismusic

http://bandzo­ne.cz/emozpev

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.