Klasiky od Motley Crue i Lionela Richieho ve spotech pro Yahoo | ABradio.cz

Klasiky od Motley Crue i Lionela Richieho ve spotech pro Yahoo

Snad nejznámější balada od Motley Crue Home Sweet Home se objeví v kampani Yahoo! Lip Sync, kterou připravuje věhlasná agentura Goodby, Silverstein & Partners.

Své skladby kampani propůjčili také např. Kanye West či Lionel Richie. Celá kampaň zahrnuje 30 spotů nazvaných např. Home Sweet Home, Flashing Lights nebo Hello.

Každý ze spotů pak ukazuje muže nebo ženu, kteří jsou nespokojení se svým každodenním životem a fialovými dveřmi s Yahoo zvonkem je vede do světa plného nevšedních zážitků a vzrušení.

Motley Crue nahráli píseň Home Sweet Home už v roce 1985 na desku Theatre Of Pain. Ta tehdy dosáhla 89. pozice v U.S. Billboard Hot 100. Samotná balada bodovala na 12. místě v žebříčku VH1, který seředil nejúspěšnejší balady všech dob.

Kanye West – Stronger

  .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.