Letošní Mácháč tradičně s klubem Studio 54

Letošní festival Mácháč bude opět úzce spjat s renomovaným pražským afterklubem Studio 54.

Přímo v aerálu festivalu vyroste letos Studio 54 House tent, který hudebně naplní Enrico, Tommy Rogers, Loutka, Ronny, Richie, Subgate a Smoke. Enrico navíc vystoupí i na hlavní stagi vedle zahraničních hvězd (AXWELL, MARCO V, SIDNEY SAMSON, MAX VANGELI…)

Všichni partypeople, kteří si budou chtít prodloužit tento večer o afterparty, která již několikátým rokem oplývá jedinečnou atmosférou, budou mít tu možnost na tradičním místě – Bílém Kameni, kde proběhne 21.8. od 06:00 oficální afterparty s djs Studia 54.

Na afterparty se představí přední rezidenti Studia 54 v čele s matadorem pražské houseové scény Petem Walkem, Yanem Darkem, zástupci severočeské scény Pietrosem a Bédou, které budou supportovat Veekay, Migell a P@co. Afterparty na kterou se jen tak nezapomíná odstartuje v ranních hodinách a plánovaný konec bude v pozdních odpoledních hodinách.

Bílý Kámen je situován nedaleko místa konání samotného festivalu, tudíž není problém se na afterparty dopravit pěšky přímo od festivalového areálu. V prostorách areálu se budou přímo v době konání festivalu pohybovat i hostesky Studia 54 s informačními letáky, které Vám poskytnou veškeré potřebné informace o oficiální afterparty Studia 54.

Více info:

www.studio54.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.